Atgal

 

Kokybiška spauda nėra atsitiktinumas!

Tai daugiametės patirties, kvalifikuotų darbuotojų ir naujausios įrangos rezultatas.

 

Sėkmingai dirbame nuo 2013 metų ir esame pasiruošę įgyvendinti praktiškai bet kokią užduotį, susijusią su spauda. Siūlome skaitmeninės ir ofsetinės spaudos būdus. Atliekame kaip didelės taip ir mažos apimties užsakymus. Pagamintą produkciją pristatome nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą.

Aprūpinsime Jus visa reikalinga reklamine medžiaga: vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, katalogai, aplankai - ir tai tik maža dalis mūsų plataus asortimento.

Asortimente taip pat rasite mobilius stendus, kurie ko puikiausiai Jums pagelbės parodose, konferencijose ar tiesiog pristatant naują produktą.

 

Neturite maketo? Ne bėda! Mūsų patyrę dizaineriai įgyvendins bet kokią Jūsų idėją ir paruoš maketą pagal visus spaudos reikalavimus. 

Dedame visas pastangas, kad klientų aptarnavimas būtų aukštame lygyje, o tarpusavio santykiai taptų atviri ir draugiški. Stengiamės suprasti kiekvieno kliento poreikius ir surasti tinkamus sprendimus.

Nuoširdžiai tikimės, kad Jūs liksite patenkinti mūsų paslaugomis ir prisijungsite prie pastovių klientų rato.

 

Susisiekite su mumis ir Jūs gausite patrauklų pasiūlymą. Kiekvieno produkto aprašymo gale rasite užklausos formą, kurios užpildymas užtruks tik keletą minučių. Taip pat su mumis galite kontaktuoti el. paštu arba telefonu.